I Konferencja Regionalna PSEW

Data: 2012-02-17

I Konferencja Regionalna PSEW

by webmaster

Szczecin, Sala Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

17.02.2012 w Sali Sejmiku Wojewódzkiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie odbyła się pierwsza Konferencja Regionalna Energetyki Wiatrowej organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim. Konferencja Regionalna otwiera cyjk wydarzeń, które każdorazowo odbywać się będzie w innym regionie Polski. Każde województwo Polski jest inne i wyjątkowe pod względem uwarunkowań rozwoju energetyki wiatrowej dlatego dyskusja o energetyce wiatrowej powinna zawitać do każdego województwa z osobna.

Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim przedstawienie rzetelnych informacji nt. technologii jaką jest energetyka wiatrowa a także dyskusję uwarunkowań i możliwości rozwoju tej technologii w danym regionie, w tym przypadku w województwie zachodniopomorskim.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli władz regionu województwa zachodniopomorskiego wszystkich szczebli, a także pracowników administracji odpowiedzialnych za zagadnienia ochrony środowiska oraz odnawialne źródła energii.

Zobacz:

Harmonogram

Bez kategorii
Top