Kontakt

Kontakt

by webmaster

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

Dane rejestrowe PSEW

ul. Mariana Langiewicza 14/4
70-263 Szczecin

e-mail: biuro@psew.pl

NIP: 852-22-72-575
REGON: 811949676
KRS: 0000097999
PKO BANK POLSKI
nr rachunku 80 1440 1143 0000 0000 0155 4484
Adres biura PSEW w Warszawie

ul. Bagno 2, wejście C, lok. 212 (7 piętro)

00-112 Warszawa

Prezes PSEW

janusz-gajowiecki

Janusz Gajowiecki
e-mail: j.gajowiecki@psew.pl

Regulacje

Piotr Czopek
Dyrektor ds. regulacji
kom. +48 505 268 209
e-mail: p.czopek@psew.pl 

Członkostwo

iwona-glocko

Iwona Głoćko
Dyrektor administracyjny
kom. +48 695 105 700
e-mail: i.glocko@psew.pl

Administracja

Katarzyna Szczęch-Grzegorek
Asystent ds. administracyjnych
kom. +48 789 207 302
e-mail: k.szczech@psew.pl

Offshore

Oliwia Mróz – Malik
Menedżer ds. morskiej energetyki wiatrowej, inwestycji i rozwoju
kom. +48 690 599 316
e-mail: o.mroz@psew.pl 

Środowisko

Katarzyna Matuszczak
Menedżer ds. developmentu i środowiska
kom. +48 697 911 019
e-mail: k.matuszczak@psew.pl 

Komunikacja

Małgorzata Żmijewska-Kukiełka
Menedżer ds. komunikacji
kom. +48 508 848 956
e-mail: m.zmijewska@psew.pl 

Komunikacja

Weronika Kupczyk
Specjalista ds. komunikacji
kom. +48 503 479 290
e-mail: w.kupczyk@psew.pl 

Marketing / Wydarzenia

Dorota Bereza
Dyrektor ds. marketingu i wydarzeń
kom. +48 665 370 868
e-mail: d.bereza@psew.pl

Wydarzenia

Marta Mosiądz
Specjalista ds. wydarzeń
kom. +48 661 660 460
e-mail: m.mosiadz@psew.pl

Wydarzenia

Diana Paryska-Mądry
Specjalista ds. wydarzeń
kom. +48 695 105 535
e-mail: d.paryska@psew.pl 

Top