Kontakt

Kontakt

by webmaster

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

Adres biura PSEW

ul. Księcia Bogusława X 1/13
70-440 Szczecin

tel. +48 91 48 62 530
fax +48 91 48 62 538

e-mail: biuro@psew.pl

NIP: 852-22-72-575
REGON: 811949676
KRS: 0000097999
PKO BANK POLSKI
nr rachunku 80 1440 1143 0000 0000 0155 4484
Adres biura PSEW w Warszawie

ul. Polna 24/7
00-630 Warszawa

tel. +48 695 282 685

Prezes Zarządu PSEW

janusz-gajowiecki

Janusz Gajowiecki
tel. +48 91 48 62 531
e-mail: j.gajowiecki@psew.pl

Biuro Zarządu

izabela-sulikowska

Izabela Sulikowska
Specjalista ds. wydarzeń
i organizacji biura
kom. +48 695 282 685
e-mail: i.sulikowska@psew.pl

Członkostwo

iwona-glocko

Iwona Głoćko
Dyrektor administracyjny
tel. +48 91 48 62 531
kom. +48 695 105 700
e-mail: i.glocko@psew.pl

Środowisko

magdalena-klera

Magdalena Klera-Nowopolska
Kierownik działu
tel. +48 91 48 62 537
kom. +48 697 911 019
e-mail: m.klera@psew.pl

Środowisko

krzysztof-balcer

Krzysztof Balcer
Specjalista ds. środowiska
tel. +48 91 48 62 536
kom. +48 695 10 55 45
e-mail: k.balcer@psew.pl

Wydarzenia

dorota-bereza

Dorota Bereza
Menedżer ds. marketingu
tel. +48 91 48 62 540
kom. + 48 665 370 868
e-mail: d.bereza@psew.pl

Komunikacja

 

Ewa Magiera
Kierownik ds. strategii i komunikacji
e-mail: e.magiera@psew.pl

Komunikacja

irena-gajewska

Irena Gajewska
Specjalista ds. komunikacji
kom. +48 695 286 998
e-mail: i.gajewska@psew.pl

PR

katarzyna-lukasik

Katarzyna Łukasik
Specjalista ds. PR
kom. + 48 695 105 533
e-mail: k.lukasik@psew.pl

PR

marcin-skolimowski

Marcin Skolimowski
Specjalista ds. PR
kom. + 48 695 105 690
e-mail: m.skolimowski@psew.pl

Top