WindEnergy Hamburg

by iwonaglocko

WindEnergy Hamburg

by iwonaglocko

by iwonaglocko

Polski Pawilon na WindEnergy Hamburg 27-30 września 2022

Już we wrześniu odbędą się dwa największe, światowe wydarzenia dla przemysłu wiatrowego – i to w jednym miejscu! Niemiecki Hamburg będzie gospodarzem targów Expo oraz Kongresu WindEnergy. Nie zabraknie tam także polskich przedstawicieli branży wiatrowej, których na wspólnym stoisku zaprezentuje PSEW.

WindEnergy Hamburg to największe na świecie targi Expo i kongres, który odzwierciedla dynamikę przemysłu wiatrowego we wszystkich jego aspektach. W 2022 r. po raz pierwszy H2 EXPO CONFERENCE odbędzie się równolegle z WindEnergy Hamburg. Wydarzenie to będzie międzynarodowym miejscem spotkań dotyczących wytwarzania, dystrybucji i wykorzystania ekologicznego wodoru. Wszyscy kluczowi deweloperzy projektów i inwestorzy z sektora energetyki wiatrowej spotkają się, aby dzielić się pomysłami i poglądami z głównymi interesariuszami z kręgów biznesowych i politycznych.

Targi Expo będą natomiast doskonałą okazją do nawiązania biznesowych kontaktów i współpracy pomiędzy obecnymi producentami, dostawcami, finansistami, operatorami czy dostawcami usług zarówno dla farm lądowych, jak i morskich. Na liście wystawców znajdziemy doświadczonych liderów branży jak również, młode kreatywne firmy z wysokim potencjałem innowacyjnym i prawdziwym duchem pionierskim, związane z branżą na międzynarodowym rynku przemysłu wiatrowego.

Dlatego w tym rok PSEW postanowiło przygotować Polski Pawilon, na którym mogą zaprezentować się polskie firmy z branży onshore jak i offshore. To niezwykle istotne z punktu widzenia rozwoju przedsiębiorstwa, aby zaznaczyć swoją obecność na platformie sukcesu jaką jest WindEnergy Hamburg.

Więcej informacji na temat organizacji i możliwości przyłączenia się do Polskiego Pawilonu pod adresem: d.paryska@psew.pl

Top