WindEurope Summit 2016

Data: 2016-09-27

WindEurope Summit 2016

by webmaster

termin: 27.09.2016 – 29.09.2016

10% zniżki dla Członków PSEW na udział w WindEurope Summit 2016. Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z event@psew.pl

Już za miesiąc, w Hamburgu, odbędzie się  największe na świecie wydarzenie w branży energetyki wiatrowej. Dorocznej konferencji WindEurope (wcześniej EWEA) towarzyszyły będą największe branżowe targi WindEnergy Hamburg.

W ramach 40 sesji tematycznych przewidzianych w programie WindEurope Summit poruszone zostaną najbardziej aktualne dla branży tematy. Prelegentami będą przedstawiciele czołowych branżowych firm, reprezentanci świata finansów, nauki oraz władz państwowych. Swój udział w sesji plenarnej potwierdził m.in. Wicekanclerz Niemiec  – Sigmar Gabriel. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie Państwo (TUTAJ)

Oferujemy 10% zniżki dla Członków PSEW na wejściówki na WindEurope Summit 2016. Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z event@psew.pl.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że rabat obowiązuje jedynie przy rejestracji na WindEurope Summit – w której cenę wliczony jest udział w sesjach tematycznych, wydarzeniach towarzyszących, catering oraz bilet wstępu na targi. Rejestracja na WindEnergy Hamburg 2016 umożliwia wstęp na wyłącznie teren targów i nie jest objęta naszą ofertą.

Bez kategorii
Top