Warsztaty: Prognozowanie produktywności farm wiatrowych

Data: 2015-03-18

Warsztaty: Prognozowanie produktywności farm wiatrowych

by webmaster

Zapraszamy do rejestracji na trzecią edycję warsztatów pt. Prognozowanie produktywności farm wiatrowych, które odbędą się 18 marca 2015 w centrum

Zapraszamy do rejestracji na trzecią edycję warsztatów pt. Prognozowanie produktywności farm wiatrowych, które odbędą się 18 marca 2015 w centrum konferencyjnym Zielna.

W trakcie Warsztatów będą przeprowadzane obliczenia dla hipotetycznej farmy wiatrowej. Bazując na rzeczywistych rozkładach wiatru (15 lat) pokazane zostanie jak kształtuje się produkcja i cash flow w poszczególnych trzyletnich okresach rozliczeniowych przy różnych poziomach ofertowanej ceny.  Firma konsultingowa TPA Horwath stworzyła model, którego wyniki obliczeń przedstawiane będą  na bieżąco w czasie warsztatów. Wyniki analiz zostaną zaprezentowane dla różnych strategii ofertowania w aukcji w odniesieniu do wyników faktycznej produkcji farmy wiatrowej (łącznie ze zmiennością siły wiatru w czasie). W ramach dostępności czasu i w miarę możliwości technicznych, zostaną również rozważone scenariusze i założenia zaproponowane przez uczestników warsztatów w czasie ich trwania.

Warsztaty będą prowadzone przez zespół  ekspertów w zakresie prognozowania produkcji energii elektrycznej oraz analityków finansowych pracujących na co dzień z projektami farm wiatrowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem warsztatów.

Forumlarz rejestracyjny.

Uzupełniony formularz należy przesłać na adres event@psew.pl lub na nr fax-u +48 91 48 62 538.

Szanowni Państwo informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Bez kategorii
Top