Śniadanie prasowe “Czysty jak wiatrak”

Data: 2014-06-04

Śniadanie prasowe “Czysty jak wiatrak”

by webmaster

4 czerwca br.  śniadaniem prasowym w Olsztynie PSEW zainaugurował projekt „Dobry wiatr dla regionów”. Na spotkaniu prof. Feliks Jaroszyk omówił aspekty hałasu i akustyki w odniesieniu do zdrowia człowieka, moderatorem wydarzenia był dr Arkadiusz Sekściński Wiceprezes PSEW.

W śniadaniu wzięli udział liczni przedstawiciele lokalnej prasy, radia i telewizji. Po zakończeniu otwartej dyskusji uczestnicy pojechali na wizję terenową na farmę wiatrową Malbork, gdzie oprowadzeni zostali przez przedstawicieli właściciela farmy, firmy PGE EN. Dzięki uprzejmości PGE EN uczestnicy mieli okazję obejrzeć turbinę od wewnątrz, poznać pracę farmy oraz zapoznać się z ciekawostkami technicznymi i środowiskowymi związanymi z inwestycją. Wśród dziennikarzy na farmie obecny był również zespół PSEW, który dumnie przedstawiał założenie całej kampanii oraz reprezentował Stowarzyszenie. W mediach ukazały się już pierwsze publikacje.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.regionalne.psew.pl

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej

Bez kategorii
Top