Seminarium szkoleniowe – „Zrównoważony rozwój odnawialnych źródeł energii w gminach”

Data: 2016-04-21

Seminarium szkoleniowe – „Zrównoważony rozwój odnawialnych źródeł energii w gminach”

by webmaster

W dniu 21 kwietnia 2016 r. w sali Odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie odbędzie się Seminarium szkoleniowe pt.: „Zrównoważony rozwój odnawialnych źródeł energii w gminach”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej przy współudziale Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium szkoleniowym pt.: „Zrównoważony rozwój odnawialnych źródeł energii w gminach”, które odbędzie się 21 kwietnia 2016 r., w sali Odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie. Seminarium jest organizowane przez Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej.

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników – wójtów, burmistrzów i przedstawicieli biznesu – z szansami i wyzwaniami związanymi z lokalizowaniem odnawialnych źródeł energii na terenie gmin. W pierwszej części seminarium zagadnienia te zostaną przedstawione z różnych perspektyw – przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprezentuje stanowisko administracji państwowej, Przewodniczący SGPEO – Pan Leszek Kuliński przedstawi powyższe zagadnienia z punktu widzenia samorządu terytorialnego, a mecenas Oskar Waluśkiewicz (K&L Gates) zapozna uczestników z szansami i barierami rozwoju OZE w świetle nowych przepisów.

W drugiej części seminarium przewidziano panel dyskusyjny, w którym wezmą udział reprezentanci instytucji państwowych (przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Energii) oraz organizacji zainteresowanych rozwojem OZE (SGPEO, Związek Gmin Wiejskich RP, PSEW, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego, Ogólnopolskie Porozumienie Organizacji Samorządowych). Będzie to doskonała okazja do wymiany poglądów oraz wyjaśnienia kwestii budzących wątpliwości.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Krzysztofa Jurgiela.

Aby zgłosić udział w seminarium szkoleniowym prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza rejestracyjnego i przesłanie na adres e-mail: event@psew.pl lub  faxem na nr:  +48 91 48 62 538,  najpóźniej do dnia 19 kwietnia 2016 r.

Program seminarium (TUTAJ).

Zapraszamy do rejestracji (TUTAJ).

Regulamin sermianrium (TUTAJ).

Organizator:                                                    Współorganizator:

                                         

 

Patron honorowy:

 

Patroni medialni

            

Bez kategorii
Top