PSEW na Kongresie Morskim

Data: 2016-06-08

PSEW na Kongresie Morskim

by webmaster

termin: 08.06.2016 – 10.06.2016

PSEW jest koordynatorem bloku „Energetyka i górnictwo morskie” podcas 4. Międzynarodowego Kongresu Mroskiego, w którym będziemy zastanawiać się jak odblokować potencjał morskiej energetyki wiatrowej w Regionie Morza Bałtyckiego oraz poznamy doświadczenia duńskie w zakresie budowy i serwisowania morskich farm wiatrowych.

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej jest koordynatorem bloku „Energetyka i górnictwo morskie”, w którym będziemy zastanawiać się jak odblokować potencjał morskiej energetyki wiatrowej w Regionie Morza Bałtyckiego oraz poznamy doświadczenia duńskie w zakresie budowy i serwisowania morskich farm wiatrowych.

O możliwościach współpracy w Regionie Morza Bałtyckiego i o szansach dla rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce będą dyskutowali przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej i sektora offshore.

4. Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie  będzie również jednym z oficjalnych wydarzeń polskiej prezydencji w Radzie Państw Morza Bałtyckiego.

Program paneli koordynowanych przez PSEW dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy do rejestracji. Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie: http://kongres-morski.pl/

Bez kategorii
Top