Polski Pawilon i PSEW na Global Wind Summit w Hamburgu

by dbereza

Polski Pawilon i PSEW na Global Wind Summit w Hamburgu

by dbereza

by dbereza

Już 25 września rozpoczyna się największe światowe wydarzenie branży wiatrowej –  Global Wind Summit w Hamburgu. 

Polskie Stowarzyszenie Energetyki znajdziecie Państwo w Polskim Pawilonie (Hala A4 Stoisko 411), w ramach którego wystawią się firmy członkowskie PSEW takie jak: Orlen, Viatec, ST3 Offshore.

Wiele wskazuje na to, że w rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce rozpoczyna się nowy rozdział. Zapowiedziana na jesień pierwsza po dwóch latach aukcja dla wiatru na lądzie, na 1000 MW, wzbudziła ogromne zainteresowanie inwestorów i innych uczestników rynku. Co więcej, podpisanie pierwszej korporacyjnej PPA – bezpośredniej umowy między wytwórcą i odbiorcą zielonej energii – oraz rosnące ambicje w zakresie morskiej energetyki wiatrowej wskazują że mamy do czynienia z punktem zwrotnym.

Przede wszystkim zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia Polskiego Pawilonu (Hala A4, stanowisko 411), zwłaszcza 27 września 2018 r. o godzinie 17:00, kiedy odbędzie się koktajl dla gości z polskimi przekąskami i napojami.

O możliwościach wynikających z rozwoju offshore w Polsce i ogromnego potencjału tej technologii dowiedzą się Państwo podczas panelu „Offshore wind opportunities in Poland”, który odbędzie się  28 września 2018 r. o godzinie 10:30, w sali „Bilbao”. To doskonała okazja aby poznać kluczowych graczy polskiego offshore wind jak: PGE, BTI, Polenergia, ORLEN oraz porozmawiać z przedstawicielami decydentów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału!

Więcej informacji na: https://www.windenergyhamburg.com/

Top